CO DĚLÁME

Děláme nábytek. Nábytek, který nemá žádné hranice a limity. Děláme atypický nábytek na míru té nejvyšší kvality. Zvládneme i ten nejšílenější a nejkomplikovanější projekt. Kombinace dřeva, skla, kamene, nerezu, mosazu… žádný problém. To vše děláme s láskou a vášní.

Zabýváme se návrhem a výrobou atypického nábytku na míru. Vyrábíme nábytek pro celou škálu společenských i soukromých prostor… mezi naše reference patří kuchyně, obývací pokoje, vybavení hotelů, stylových a moderních prodejen a mnohé další. Z kusového nábytku můžeme nabídnout například skříně, stoly, židle, postele, recepční pulty, police, obložení, zábradlí. Specializujeme se také na výrobu a odbornou montáž akustického obložení větších i menších prostor. Součástí naší nabídky je také odborná a vysoce profesionální montáž. Chcete-li vidět konrétní příklady naší tvorby, neváhejte se podívat do záložky reference.

Nábytek od firmy STET se vyznačuje zejména kvalitním zpracováním, propracovaným do těch nejmenších detailů, které se snoubí s nadčasovým designem, jenž je v souladu s prostorem a nechává tak vzniknout jedinečné kombinaci z níž vzniká nezapomenutelný dojem – tak charakteristický pro interiéry realizované truhlářstvím STET.
STET, to je 100% spolehlivost a kvalita ve všech směrech… spolupracujte s profesionály, kteří se nespokojí s průměrem…

NÁBYTEK JE NAŠE VÁŠEŇ

Veškerý nábytek děláme s vášní a s citem pro detail. Snažíme se, aby naše práce přinášela radost a abyste byli díky našemu nábytku obklopeni krásou.

KVALITA, STYL A ORIGINALITA

Náš nabytek je stylový a originální. Používáme nejnovější technologie, které kombinujeme s prvotřídní řemeslnou znalostí a kvalifikací. Díky tomu jsme schopni vyrábět nábytek té nejvyšší kvality odladěný do těch nejmenších dateilů.